Звіт про проведення Міжнародного фестивалю з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017»

Звіт про проведення

Міжнародного фестивалю з кулінарного і кондитерського мистецтва

«FoodLandBukovina-2017»

 

З 29 – 31 березня 2017 року в місті Чернівці у розважальному центрі  «Панорама-Чернівці» (м. Чернівці, вул. Хотинська,43) пройшов Міжнародний фестиваль з кулінарного і кондитерського мистецтва  «FoodLandBukovina-2017». Організаторами Фестивалю були Громадська спілка «Буковинська гільдія кулінарів» ГС «Український кулінарний союз», Чернівецька міська рада. Фестиваль проходив під патронатом:  Громадської спілки «Український кулінарний союз». Генеральним технічним партнером фестивалю стала  Компанії «S-PROF»

Конкурсна програму Фестивалю «FoodLandBukovina-2017» проводилась та оцінювалась згідно рекомендацій Всесвітньої асоціації кулінарних союзів (WACS) за напрямами:

  • арт-клас кондитерського мистецтва (художня презентація зразків за попереднім виконанням);
  • практичні змагання (безпосередньо на території змагань) індивідуальної та командної форм участі.

До суддівської колегії Міжнародного фестивалю з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017» ввійшли Почесні міжнародні судді WACS та титуловані шеф-кухарі, зокрема:

Марія Шрамко   (Ісландія)  чемпіон світу з кулінарного мистецтва Член національної команди Ісландії з кулінарії Акредитований суддя World Association of Chefs Societies (World Chefs). Закінчила 11 курсів з майстерності в роботі з карамеллю у Стефана Клейна (Франція), навчалася англійській техніці Алана Данна та айсингу у ПаддіКларк (Великобританія), технікам роботи з шоколадом і аерографії у Стефана Треанда (Каліфорнія, США). Проводить майстер-класи в Україні, країнах СНД та Європи. Техніки, що використовує в роботі: карамель, цукрові квіти, пастилаж, шоколад, аерографія.

Сефер Япіджі (Туреччина)  член Асоціації шеф-кухарів Туреччини (Aegean Professional Chefs Association) Акредитований суддя World Association of Chefs Societies (World Chefs), переможець багатьох міжнародних кулінарних конкурсів і чемпіонатів. Експерт із традиційної і сучасної турецької кухні, етнічних кухонь світу. Працює управляючим шеф-кухарем у бізнес-корпорації IZMIR-TURKEY, здійснює підготовку фахівців з кулінарного мистецтва. Був суддею міжнародних кулінарних змагань в Україні та Туреччині.

Галина Лосєва (Україна) – співзасновник та інвестор групи ресторанів «ФІМ-кард» Власник заміського готельно-ресторанного комплексу «Трипільске сонце» Почесний член громадської спілки «Український кулінарний союз». Експерт з української кухні, автор багатьох страв креативної української кухні. Бере участь у професійній практичній підготовці фахівців з ресторанної справи. Суддя багатьох всеукраїнських кулінарних конкурсів.

Олександр Чікілевський (Білорусь) – глава Гільдії кухарів і шеф-кухарів Білорусії, працює в ресторанному бізнесі більше 25 років. Бренд-шеф компанії «Пивний ряд», шеф-кухар ресторанів «Гамбрінус», «Гвоздь» і «Bierkeller», неодноразовий переможець і призер республіканських конкурсів кулінарної майстерності.

Раду Зарнеску (Румунія) – член-засновник Культурної Асоціації «Euro Est Alternative»(Румунія), член Всесвітньої асоціації кухарів товариств, засновник кухарів сертифікованих в Румунії, засновник бренду майстрів FlamesTraditional кулінарного шоу, Всесвітній конгрес Кулінарні традиції 2014 року.

Eріх Главіца  (Хорватія) – член Асоціації шеф-кухарів Середземномор’я і Європейського регіону ACMER (Association of Chefs from Mediterranean and European Regions). Досвідчений професіонал з більш ніж 25-річним досвідом роботи в галузі. Працював шеф-кухарем у найпрестижніших віденських і хорватських готелях та ресторанах. Володіє відмінними знаннями та досвідом у кулінарному мистецтві, накопиченими протягом багатьох років практичної діяльності, а також участі в різних місцевих, регіональних та європейських кулінарних заходах.

Орест Степаняк (Україна) – директор підприємства «Торговий дім «S-PROF», що займається ресторанним консалтингом і комплексним оснащенням підприємств ресторанного і готельного бізнесу, засновник ресторану «Buon Gusto», почесний член Кулінарної асоціації «Західна Шеф Група», суддя всеукраїнських кулінарних конкурсів і член українських команд на міжнародних конкурсах в країнах Європи.

Юлія Драгут (Румунія). Доктор наук, член Культурної Асоціації «Euro Est Alternative»(Румунія).

Девід Мішель Мізон  (Велика Британія) – високоповажний член  Асоціації пекарів Великої Британії, міжнародний тренер і консультант пекарського мистецтва.

Іштван Андрела  (Україна) – член асоціації шеф-кухар України, шеф-кухар ресторану «Прянощі», викладач Кулінарної Академії, спікер Фестивалю Best Chef, проектний шеф-кухар консалтингової компанії Good Idea.

–  Ніколай Андріянов (Естонія)  

Ігор Місевич (Україна) – експерт рубрики «Кухня» в передачах «Все буде добре» та «Все буде смачно» на телеканалі СТБ. Участник кулинарного шоу «Мастер Шеф». Практикуючий шеф-кухар

Руслан Бойко (Україна) – шеф-кухар ресторану «Сан Паоло», досвід роботи в ресторанному бізнесі більше 15 років.

 

Офіційне відкриття Міжнародного фестивалю з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017» відбулося 29 березня 2017 р. об 11:00 у приміщенні розважального центру «Панорама-Чернівці», на якому із привітальними словами виступили: міський голова Олексій Каспрук; Почесний член ГС «Український кулінарний союз», Голова суддівської колегії Фестивалю Марія Шрамко; голова ГС «Буковинська гільдія кулінарів» Кирило Долиняк; співзасновник компанії «S-prof» Орест Степаняк; Почесний член ГС «Український кулінарний союз» – Галина Лосєва.

Протягом всіх трьох днів Фестивалю проходив  Великодній ярмарок еко продуктів і крафтової святкової атрибутики, на якому можна було  скуштувати та придбати різну продукцію до Великодня. Також, в рамках Фестивалю проходили безкоштовні майстер-класи для професійних кухарів.

Партнерами Фестивалю «FoodLandBukovina-2017» стали:

1). FontegroUkraine – інформаційно-освітній проект для підвищення загального рівня української гастрономії. Основна мета – допомогти українським шефам  у повній мірі розкрити свої кулінарні здібності, наповнити їх натхненням і бажанням модернізувати українську кухню, поставити на гастрономічній карті  крапку під назвою Україна.

2) Торговий центр METRO 

Компанія МЕТРО – будь-які рішення для Вашого бізнесу. Найважливіший показник для компанії – це якість, яка забезпечується та контролюється  на усіх етапах – від виробництва до реалізації продукції.

3) Академія Успішних Кухарів – прогресивна кулінарна школа, яка пропагує розвиток та  ріст кулінарії.

4)Асоціація шеф-кухарів України та Академія при ній. Основна місія – підвищення престижу професії шеф-кухарів, кухарів і кондитерів.

5) Компанія Форвард, яка спеціалізується на комплексному оснащенні професійним посудом і інвентарем готелів, ресторанів, кафе, барів, фаст-фудів, супермаркетів, розділювальних та кондитерських цехів.

6) Туристична компанія «Море турів»

7) Компанія Грегорі Текстиль  спеціалізується на пошитті фірмового професійного одягу, а також різноманітного текстилю для індустрії гостинності.

 

Для участі в Фестивалі зареєструвалося понад 130 учасників практичних змагань і понад 40 учасників на у категорії арт-клас, серед яких є учасники із Італії, Німеччини, Данії, Ізраїлю, Румунії, України.

Україну представляли учасники із Київської, Одеської, Рівненської, Івано-Франківської, Полтавської, Вінницької, Хмельницької, Житомирської, Дніпропетровської, Закарпатської, Львівської, Чернівецької областей та м. Київ.

Заклади ресторанного господарства, які підтримали Міжнародний фестиваль з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017»:

  • Ресторан «Гопачок»
  • Ресторан «Піар»
  • Ресторан «Буковинська зірка»
  • Ресторан «Рояль»
  • Торгівельна марка «Гном»
  • Ресторан «Шарм»

Вищі навчальні заклади, які стали співорганізаторами заходу:

  • Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
  • Чернівецький державний комерційний технікум
  • Вище комерційне училище КНТЕУ

 

За результатами оцінювання високо поважної суддівської колегії арт-класу в складі:

Голови журі: Марії Шрамко;

Членів журі: Юлія Драгут, Галини Лосєвої, Девіда Мішеля Мізона

нагороди отримали:

 

За результатами оцінювання високо поважної суддівської колегії арт-класу в складі:

Голови журі: Марії Шрамко;

Членів журі: Юлія Драгут, Галини Лосєвої, Девіда Мішеля Мізона

нагороди отримали:

D1 Цукрові квіти

П.І.Б. Кількість балів Місце
Клюйко Оксана 90 І
Пащенко Ирина 92 І
Шендрик Наталія 90 І
Гелетей Олександр 90 І
Рибчук Лариса 98 І
Ватрущак Леся 90 І
Ріске Людмила 92 І
Лутценко Ірина 90 І
Русановская Елена 90 І
Русановская Елена 90 І
Гук  Наталія 90 І
Русановская Елена 91 І

 

D2 Робота з карамелі

П.І.Б. Кількість балів Місце
Клюйко Оксана 90 І
Арт-студія Презент 93 І
Гук  Наталія 91 І

 

D3 Робота з шоколаду

П.І.Б. Кількість балів Місце
Ватрущак Леся 90 І
Смірнов Андрій 90 І

 

D4 Робота з марципану, мастики

П.І.Б. Кількість балів Місце
Фрунза Яна 91 І
Арт-студія Презент 94 І
Штеля Діана 90 І
Загородня Вікторія 92 І

 


 

D5 Святковий торт

П.І.Б. Кількість балів Місце
Лобода Лідія 90 І
Пуга Дмитрій 97 І
Мудь Наталія 90 І
Сеник Віроніка 70 ІІІ
Гамалюк Ольга 91 І
Голубовська Валерія 89 ІІ
Юрченко Анастасія 90 І
Карвацька Кароліна 88 ІІ
Чорноус Станіслав 93 І
Ріске Людмила 73 ІІІ

 

D6 Ексклюзивний весільний торт

П.І.Б. Кількість балів Місце
Даскалюк Валерія 93 І
Руснак Луїза 90 І
Смірнов Андрій 91 І

 

D7 Художня робота з тіста

П.І.Б. Кількість балів Місце
Клюйко Оксана 93 І
Клюйко Оксана 90 І
Бойко Катерина 73 ІІ
Понич Володимир 82 ІІ
Гакман Олексій 90 І
Боднарюк Катерина 70 ІІІ
Коноваленко Олена 90 І
Арт-студія Презент 93 І
Лобуцький Віктор   90 І
Гук  Наталія 90 І
Арт-студія Презент 92 І

 

D8 Карвінг

П.І.Б. Кількість балів Місце
Демчук Тетяна 82 ІІ
Безручак Євгенія 90 І

 


 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ ІНДИВІДУАЛЬНО ПРАКТИЧНОГО КЛАСУ

Голови суддівських колегій: Еріх Главіца,  Олександр Чікілевський, Юлія Драгут

 

С1. ВЕГЕТАРІАНСЬКА СТРАВА

П.І.Б. Кількість балів Місце
Тимофеєва Анастасія 85 ІІ
Глушко Віталій 48,2
Боднарчук Антон 65,9
Ватрущак Леся 72 ІІІ
Бондар Іван 70 ІІІ
Гриценко Олександр 70,6 ІІІ
Володін Владислав 82,2 ІІ

 

С2. СТРАВА З ТЕЛЯТИНИ

П.І.Б. Кількість балів Місце
Тимуш Валерія 84,25 ІІ
Влащук Вадим 90,25 І
Турчин Богдан 90 І
Пригродський Олег 75 ІІІ
Шоно Наталія 83,7 ІІ
Дьяченко Павло   75,2 ІІІ
Рибнікова Юлія 73,2 ІІІ
Петрюк Вадим 80,6 ІІ
Волинська Віта   90,6 І
Кульчицький Анатолій 74,5 ІІІ
Luigi Brambilla 82,7 ІІ

 

С3. СТРАВИ З СВИНИНИ 

П.І.Б. Кількість балів Місце
Трончук Сергій 67,8
 Івоняк Ульяна 71,6 ІІІ
Оліївський Андрій 80,2 ІІ
Свінтильська Марія 80 ІІ
Венглінський Олександр 90,3 І
Мельник Василь 73,9 ІІІ
Козак Валентин 74,4 ІІІ
Гільчук Христина 80,1 ІІ
Конюшенко Катерина 80 ІІ
Кульчицький Анатолій 74,5 ІІІ
Luigi Brambilla 82,7 ІІ

 


 

С4. СТРАВА З М’ЯСА ПТИЦІ

П.І.Б. Кількість балів Місце
Трончук Сергій 80 ІІ
Бондар Іван 81 ІІ
Кульчицька Крістіна 90 І
Marius Dumitrache 76 ІІІ
Гавчук Дмитро 80 ІІ
Шкабко Олексій           81 ІІ
Панкова Валерія 80 ІІ
Сокур Дмитро 70 ІІІ

 

С5. СТРАВА З РИБИ, МОРЕПРОДУКТІВ

П.І.Б. Кількість балів Місце
Ричка Даніїл 91,3 І
Андрушко Павло 90,5 І
Корбут Анастасія 81 ІІ
Моторний Богдан 81,2 ІІ
Денисенко Альбіна 76,8 ІІІ
Духота Алла 90,3 І
Горбатий Михайло 80,6 ІІ
Пентескул Михайло 82,6 ІІ
Лукаш Андрій 71,9 ІІІ
Сов’як Володимир 75,6 ІІІ
Погоріла Альона 73 ІІІ
Володін Владислав 69,8 ІІІ
Матвієнко Роман 71,5 ІІІ
Чернушка Ольга 81,2 ІІ
Кульчицький Анатолій 69,8 ІІІ
Трончук Сергій 80 ІІ
Бондар Іван 70,2 ІІІ
Гостюк Ганна 79,8 ІІ
Ватрущак Леся 64,8
Кульчицька Крістіна 70,2 ІІІ
Marius Dumitrache 92,2 І
Luigi Brambilla 82 ІІ

 

С6. СУЧАСНА КУХНЯ

П.І.Б. Кількість балів Місце
Науменко Вікторія 63,9
Христич Марія 80 ІІ
Надточенко Олексій 75,6 ІІІ
Поляков Петро 70,5 ІІІ
Ярош Богдан 74 ІІІ
Шкабко Олексій           73,3 ІІІ
Лукаш Андрій 63,8
Мельник Василь 70 ІІІ
Литвиненко Катерина 84,8 ІІ
Сліпуха Сергій 82,4 ІІ

С7. СТРАВИ АВТЕНТИЧНОЇ КУХНІ

П.І.Б. Кількість балів Місце
Федорюк Ілля 72,2 ІІІ
Добровольський Василь 74,7 ІІІ
Marius Dumitrache 80 ІІ
Ворожбит Вікторія 82,3 ІІ
Гакман Олексій 70 ІІІ
Кайс Тетяна 82,2 ІІ
Гордієнко Дмитро 90,4 І
Luigi Brambilla 90 І
Сліпуха Сергій 82,4 ІІ

 

С8. РЕСТОРАННІ ДЕСЕРТИ

П.І.Б. Кількість балів Місце
Лобода Лідія 67,7
Ришку Вікторія 75,6 ІІІ
Висоцький Олександр 90,8 І
Струць Уляна 62,8
Ватрущак Леся 80 ІІ
Пономаренко Катерина 68
Шоно Наталія 55,3
Соколовська Катерина 71,1 ІІІ
Вишневська Ольга 60,3
Luigi Brambilla 50,3
Пую Дмитро 62,3

 

 

P1. КРАЩИЙ ШЕФ-КУХАР

П.І.Б. Кількість балів Місце
Підпокровний Вадим 82 ІІ
Гостюк Ганна 81 ІІ
Ватрущак Леся 90 І
Гриценко Олександр 90 І
Боднарчук Антон 80 ІІ
Венглінсьський Олександр 80 ІІ
Гулковська Ольга 72 ІІІ
Саламандик Максим 70 ІІІ
Козак Богдан 80 ІІ

P2. КРАЩИЙ ШЕФ-КОНДИТЕР

П.І.Б. Кількість балів Місце
Ватрущак Леся 74,8 ІІІ
Лейбюк Сергій 69 ІІІ
Ладаняк Оксана 80 ІІ
Фербей Ірина 91 І
Павлюк Ганна 85 ІІ

 

PРТ1. Краща команда шеф-кухарів року (Black Box)

Назва команди П.І.Б. Кількість балів Місце
КВПУШПМ 1 Бондарчук Антон 70,7 ІІІ
Лобода Лідія
Панкова Валерія
КВПУШПМ 2 Ричка Даніїл 70,2 ІІІ
Сліпуха Сергій
Турчин Богдан
ЧВКУ КНТЕУ Саламандик Максим 93 І
Пентескул Михайло
Ришку Вікторія
ВКУ КНТЕУ, м.Київ Ярош Богдан 80 ІІ
Шкабко Олексій
Пономаренко Катерина
КНТЕУ Гриценко Олександр 74,5 ІІІ
Глушко Віталій
Науменко Вікторія
КВПУШПМ 2 Духота Алла 66
Гордієнко Дмитро
Володін Владислав
КВПУШПМ майстри Волинець Людмила 90,1 І
Парубенська Жанна
Литвинко Тетяна
DeKindrat

(Товариство гурманів “Де Кіндрат”)

Богдан Козак 52,3
Віктор Коломієць
Ігор Ящишин

 

ГРАН-ПРІ-арт-класу Фестивалю отримала Арт-студія «Призент»

 

Кубок класу і головний командний приз Кращій кулінарній команді кухарів –BestChefTeam – 2017  отримала команда у складі Саламандика Максима, Пентескула Михайла,  Ришку Вікторії

 

ГРАН-ПРІ Фестивалю «FoodLandBukovina-2017» (присуджували за сумою отриманих балів та кількістю золотих медалей) отримала команда учасників  Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва.

Призи від партнерів Фестивалю:

Професійний інвентар від компанії «Форвард» одержали:

Маріус Думітраче

Конюшенко Катерина

Шкапко Олексій

 

Сертифікати на пошив професійного кітеля отримали:

Боднарчук Антон

Фербей Ірина

Рибчук Лариса

Кульчицький Анатолій

 

Двотижневий сертифікат від Академії успішних кухарів отримав:

Ілля Федорюк

 

Сертифікат на майстер-клас від Академії успішних кухарів отримала – Литвиненко Тетяна

 

Сертифікат на безкоштовний майстер-клас від Fontegro – Гриценко Олександр

 

Сертифікат на майстер-клас по соусам – Вінглінський Олександр

 

Сертифікат на майстер-клас з кондитерського мистецтва –  Ладаняк Оксана

 

Сертифікати від туристичного партнера компанії «Море турів» отримали:

Клюйко Оксана

Кайс Тетяна

Кульчицька Крістіна

 

Професійні книги отримали:

Леся Ватрущак

Влащук Вадим

Надточенко Олексій

Leave a Reply